Adres:

Jastrzębie - Zdrój
Al. Piłsudskiego 73
(przy budunku
Śląska 27-31
po drugiej stronie Billi)

Telefon:

32 470 32 49
507 220 120

e-mail:

biuro@ocdlaciebie.pl

strona główna NNW Indywidualne

NNW Indywidualne

Ubezpieczenie NNW czyli od następstw nieszczęśliwych wypadków zabezpiecza na wypadek nagłych nieprzewidzianych zdarzeń osobę ubezpieczoną. Ubezpieczenie częst o nazywane jest autocosciem osobowym.

Idywidualną ochronę ubezpieczeniową w zakresie podstawowym można zawrzeć już za 50 zł/rok. Ochrona rozbudowana wypłatę świadczenia za pobyt w szpitalu, poważne zachorowania, operacje ubezpieczenego wiążą się odpowiednim wzrostem składki.

Ubezpieczenie można rozszerzyć o ryzyka śmierci rodziców/teściów, wpółmałżonka a także urodzenie się dziecka ubezpieczonemu wtedy składka zaczyna się od 50 zł/miesiąc.

W trybie ubezpieczenia indywidualnego Towarzystwo Ubezpieczniowe nakłada zawsze karencje na niektóre zdarzenia takie jak śmierć rodziców, współmałżonka, urodzenie się dziecka oraz wystąpienie poważnej choroby u ubezpieczenego. Karencja czyli wyłączenie niektórych zdarzeń ubezpieczeniowych trwa od 3 do nawet 12 miesięcy.

Robisz jeden krok i polisę przywiozę do domu (dotyczy Jastrzębia Zdroju, Wodzisławia, Rybnika, Żor i okolic). Załatwię wypowiedzenie i przeniosę do wybranego Towarzystwa Ubezpieczeniowego